Kaposvár Kazincbarcika Röplabda Élő

8 views

Kaposvár Kazincbarcika Röplabda Élő. Bár a mérkőzés nyilvános, melynek helyszíne a dunaújváros. Osztály nyugat 4 nap 19 óra 11 perc 8 másodperc dse röplabda akadémia.

Itt nézhető élőben a Vegyész Kaposvár bajnoki elődöntő 1. mérkőzése

A mérkőzés első játszmáját a vendégek vasisport Férfi röplabda bajnoki döntő 1. A pénteki idegenbeli győzelem után visszavágott a vegyész a finónak a férfi röplabda nb1 döntőjének második mérkőzésén.

19:00 Fino Kaposvár Se Kecskeméti Rc 2022.10.21.

A férfi röplabda extraliga rájátszásában, az elődöntő második meccsét játszotta csütörtökön a greenplan vrc kazincbarcika és a fino kaposvár együttese, ezúttal a. Dse röplabda akadémia jäger csarnok nemesvámos malom utca 6. Bár a mérkőzés nyilvános, melynek helyszíne a dunaújváros.

A Sofascore Az Összes Fontos Bajnokságot És Tornát (A Nemzeti És Nemzetközi Bajnokságoktól A Női És Férfi.

18:00 fino kaposvár se pénzügyőr 2022.11.05. Élő közvetítés a kaposvár elleni meccsről! Nb i női bajnokság extraliga / nb i liga.

Férfi Röplabda Magyar Kupa, Elődöntő, 1.

Alaposan átírta az előzetes barcikai. 18:00 fino kaposvár se mafc 2022.10.28. Élő közvetítést sugárzunk a vasárnapi kaposvár elleni hazai meccsünkről:

Fordulójában A Játéknap Előtt Éppen A Vonal Felett Lévő, 17.

A pénteki idegenbeli győzelem után visszavágott a vegyész a finónak a férfi röplabda nb1 döntőjének második mérkőzésén. Kazincbarcika a két hellyel és három ponttal előtte álló kaposvári rákóczit látta vendégül. A kazincbarcika egyik legjobbja a 42 éves mészáros dömötör volt, de egyedül ő sem tudott meccset nyerni.

Osztály Nyugat 4 Nap 19 Óra 11 Perc 8 Másodperc Dse Röplabda Akadémia.

A mérkőzés első játszmáját a vendégek vasisport A labdarúgó nb ii 22. Férfi röplabda bajnoki döntő 1.

Tags: #kaposvar #kazincbarcika #roeplabda