Kaposvár Kk Kosárlabda 2004

13 views

Kaposvár Kk Kosárlabda 2004. Nap 16:00 órakor (utc idő) kezdődik lauber dezso sportcsarnok, pecs, hungary. A férfi kosárlabda nb i 2.

Galéria

A mérkőzés elején még vezettünk kaposváron, majd az első szakasz közepétől futottunk az eredmény és ellenfelünk után. Nap 16:00 órakor (utc idő) kezdődik lauber dezso sportcsarnok, pecs, hungary. A mieink szombaton 18 órakor a kaposvár otthonában lépnek pályára, s a hazaiaknál ott lesz a parketten drahos gábor, aki még a legutóbbi két szezonban is a.

A Mérkőzés Elején Még Vezettünk Kaposváron, Majd Az Első Szakasz Közepétől Futottunk Az Eredmény És Ellenfelünk Után.

A lényeg továbbra is hajrá kometa kaposvári kk! Pvsk pannonpower pécs kaposvári kk élő eredmények (és élő online közvetítés) 2021. Sok sérült mind a két oldalon.

7400 Kaposvár Arany János Utca 97.

A magyar bajnokság alapszakaszának ötödik fordulójában kaposváron lépett pályára a marso nyíregyházi kk csapata, amely először játszott idegenben ebben a szezonban. A harmadik negyed végéig többször is. A mieink szombaton 18 órakor a kaposvár otthonában lépnek pályára, s a hazaiaknál ott lesz a parketten drahos gábor, aki még a legutóbbi két szezonban is a.

Az Atomerőmű A Harmadik Mérkőzését Is Megnyerte:

Kiélezett meccsen szenvedett vereséget a szegedi tudományegyetem által is támogatott kosárlabdacsapat az nb i/a csoportban a kaposvár vendégeként. Nap 16:00 órakor (utc idő) kezdődik lauber dezso sportcsarnok, pecs, hungary. +36 70 953 0427 mihályfalvi péter technikai vezető:.

Az Arena Savaria Egy Többcélú Fedett Stadion Szombathelyen, Amely Számos Amatőr.

A férfi kosárlabda nb i 2. +36 70 953 0427 mihályfalvi péter. A paksiakhoz sérülését követően coleman 28 ponttal tért vissza, a mérkőzésen.

Fórum » Sport » Kosárlabda » Topikleírás.

2022.01.12, 08:19 kosárlabda a kaposvári kk elleni. 7400 kaposvár arany jános utca 97.

Tags: #2004 #kaposvar #kosarlabda