17 views

Kaposvár Röplabda 1987 Férfi Csapat 2022. Deák (libero), keen, németh f. Bozóki 10, rása 6, magyar b.

PÉNZÜGYŐR MRSZ
PÉNZÜGYŐR MRSZ from hunvolley.hu

A mérkőzéseknek auderghem és gent. Fino kaposvár se férfi röplabdacsapat. Bögöly gábor (kaposvári campus), benkő balázs (kaposvári campus), bozóki bence (kaposvári campus), hernády miklós (gödöllői szent istván.

A Fino Kaposvár Se (Korábbi Nevein Kaposvári Dózsa, Kapos Volán, Kaposvári Somogy Sc, Balatel Se Kaposvár, Pini Kaposvár Se, Kométa Kaposvár Se) Egy Kaposvári Röplabdaklub, A Magyar Férfi Röplabdasport Történetének Legeredményesebb Csapata.

A kaposvár harmadszor is legyőzte a sümeget, így bejutott a férfi röplabda nb i elődöntőjébe: Fino kaposvár se férfi röplabdacsapat. Magyar bajnoki ×18 ×7 ×2 ×18 magyar kupa győztes 1×bl résztvevő 2020.

A Hazai Sikereik Után A Kaposvár És A Kazincbarcika Is Idegenben Nyert A Férfi Röplabda Extraliga Negyeddöntős Párharcának Második Mérkőzésén, Vasárnap, Ezzel Mindkét.

A női világbajnokság miatt csak október végén kezdődik a. Deák (libero), keen, németh f. A mate férfi csapatának tagjai:

Bozóki 10, Rása 6, Magyar B.

A mérkőzéseknek auderghem és gent. A kaposvár jutott elsőként a férfi röplabda extraliga döntőjébe röplabda 2022. Bögöly gábor (kaposvári campus), benkő balázs (kaposvári campus), bozóki bence (kaposvári campus), hernády miklós (gödöllői szent istván.

Tags: #csapat #ferfi #kaposvar #roeplabda