13 views

Szűcs K Röplabda Kaposvár. Szpin (liberó), matics 6, kump vezetőedző: 12, kump 3, helic 8, matic 7, kharchenko 6.

Röplabda A Kaposvár nyerte az első meccset
Röplabda A Kaposvár nyerte az első meccset from mtk.hu

A női világbajnokság miatt csak október végén kezdődik a. Vereséggel kezdtünk kaposváron a rengeteg ki nem kényszerített hiba és a szettek végjátékának elrontása azt eredményezte, hogy vereséggel kezdük a. Szpin (liberó), matics 6, kump vezetőedző:

Fino Kaposvár Se Férfi Röplabda Csapat.

Bodovics 4, helics 7, szűcs k. Szpin (liberó), matics 6, kump vezetőedző: A női világbajnokság miatt csak október végén kezdődik a.

Djurics 8, Kalmár 1, Matics 6, Bodovics 5, Helics 9, Klisura 10.

Edzőmeccsen győzte le a kaposvári női röplabda club a horvát bajnoki címvédő mladost zagreb csapatát. A kaposvári és horvát együttes szerdán a. Hely, országos junior bajnokság 6.

A Női Röplabda Extraliga Fordulójának Rangadóját Játszották Kaposváron.

Hely, országos junior bajnokság 3. Fino kaposvár se férfi röplabda csapat. Hely, országos ifjúsági kupa 4.

Szpin, Hegyi (Liberók), Kump 1, Szűcs K.

12, kump 3, helic 8, matic 7, kharchenko 6. Magyar bajnoki ×18 ×7 ×2 ×18 magyar kupa győztes 1×bl résztvevő 2020. Vereséggel kezdtünk kaposváron a rengeteg ki nem kényszerített hiba és a szettek végjátékának elrontása azt eredményezte, hogy vereséggel kezdük a.

4, Szedmák 4, Szatmári, Tóth J.

Szűcs kinga szinte a nézők közül hozott vissza egy labdát, majd szpin renáta óriási bravúrral tette át a játékszert az ellenfél térfelére, de megérte, ugyanis az akció végén az övék. Szpin, hegyi (liberók), kalmár, szedmák 3, tóth j. A meccs két nagyon sima játszmával kezdődött, az egyiket a vendéget, a másikat a hazaiak nyerték,.

Tags: #kaposvar #roeplabda #szucs